Wesprzyj działania naszego Stowarzyszenia Przekaż dotację

I Ogólnopolskie Forum Osób Aktywnych Społecznie

Światowy Kongres Polaków wspiera inicjatywę, którą podjęła pani Beata Piworowicz prezes Stowarzyszenia Damy Radę, realizowaną przy współpracy z Starostwem Powiatowym w Makowie Mazowieckim oraz Stowarzyszeniem Seniorów i Gminnym Ośrodkiem Kultury w Karniewie.

Starosta Zbigniew Deptuła wyraził słowa oficjalnego wielkiego uznania dla inicjatywy społecznej i wielkiego wydarzenia, jakim stało się Ogólnopolskie Forum Organizacji i Osób Aktywnych Społecznie. Ewenementem jest to, że inicjatywa zachęciła do uczestnictwa tak wiele osób i organizacji z całej Polski a także z zagranicy (Szwecji i Francji).

Interdyscyplinarna debata w tak kompetentnym gronie aktywistów, w tym pedagogów, prawników, lekarzy i psychologów a także ludzi biznesu o gospodarki pozwoliła na pełną realizację założeń. Chodzi o przezwyciężanie ujemnych skutków koronawirusa (dezintegracji, alienacji, depresji) dzięki powrotowi do aktywności w życiu zawodowym i organizacjach społecznych. Będą temu służyć liczne inicjatywy, w tym EUROPEJSKA AKADEMIA PRAWA potrzebna dla lepszej ochrony prawa Obywateli w Polsce oraz w innych krajach Europy Środkowej i Wschodniej aby dogonić poziom ochrony zapewniany w krajach Europy Zachodniej.źródło: https://swiatowykongrespolakow.pl/ogolnopolskie-forum-osob-aktywnych-karniewo-17-06-2020/

Kontakt

Stowarzyszenie "Damy Radę"
KRS: 0000216493
REGON: 01581223200000

ul. Zygmunta Modzelewskiego 10
02-679 Warszawa Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia spotkania.

+48 795 590 555
damyrade0@vp.pl